Jump to content
Δημιουργία Νέου...

13η Πανελλήνια συνάντηση 2019 του RECH στη Ναύπακτο 15 έως 17/6


Ποτέ θέλετε να γίνει η εκδρομή   

13 ψήφοι

  1. 1. Ημερομηνίες

    • 31/5 έως 2/6
      2
    • 7/6 έως 9/6
      4
    • 14/6 έως 16/6
      7
    • Άλλη (προτείνετε στο θέμα)
      0

Αυτή η ψηφοφορία είναι κλειστή για νέες ψηφοφορίες

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να μπορέσετε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση.
  • Poll closed on 05/08/19 at 07:18 PM

Recommended Posts

1 ώρα πριν, Ο/Η ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ έγραψε:

ΚαλησπέREς...  

Παίδες θέλω να μου πείτε ώρα άφιξης στη Ναύπακτο.   

Σάββατο 15 Ιουνίου περί ώρα 12::00 έως 13:00 θα ξεφορτώνουμε στο ξενοδοχείο Αφροδίτη.

31 και σήμερα

REεεεεεεεεε

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

6 ώρες πριν, Ο/Η ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ έγραψε:

ΚαλησπέREς...  

Παίδες θέλω να μου πείτε ώρα άφιξης στη Ναύπακτο.   Πρέπει να σφάξω κότες, να μαγειρέψω, να κρυώσω τις μπύρες....    Μη με βρείτε απροετοίμαστο.........

Τις κοτες του γειτονα φανταζομε ετσι???

 

Καλα να περασετε παιδες...φατε μια κοτα και για μενα...!!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Όποιος θέλει μπλουζάκια για την πανελλήνια να φτιάξουμε ας πει εδώ πόσα και μέγεθος.

Λόγω του ότι θα είναι έγχρωμο αναγκαστικά θα πάμε σε λευκό μπλουζάκι γιατί σε μαύρο το είχαμε δοκιμάσει παλιά και έπρεπε να γίνει λευκό φόντο που δεν είναι ότι καλύτερο.  Υπόψιν δεν θα είναι μεταξοτυπία είναι πολύ ακριβά για λίγα κομμάτια. Θα τα φτιάξουμε όπως συνήθως, έχουμε να φτιάξουμε πάνω από τέσσερα χρόνια μπλουζάκι για πανελλήνια.

 

Και για να μη χάνουμε το μέτρημα σε μισή ώρα από τώρα...

 

25 και σήμερααα..!! 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Παράθεση

Βύρωνας = 1 L και 1 M

Μάκης = 1 XXL

Κώστας Μπαλωμένος = 1 Μ

Nikoss Rocket = 1 XXL

bbk = 1 XXL

noe = 1 XXL, 1 M, 1 L

Leonardo = 1L

Panagiotis REH = 1L και 1 Μ

thanos = 1 M

Xristos = 1 L

tsoug = 1 M

monoclone = 1 XL

σύνολο μέχρι στιγμής 16 μπλούζες.

 

Δεν ξέρω αν έχω ξεχάσει κάποιον που ζήτησε μπλουζάκι πανελλήνιας, τσεκάREτε.

Αύριο θα δώσω παραγγελιά..:magkas:

 

Webp-net-gifmaker.gif

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Παίδες τελικά θα μπορέσω να έρθω κι εγώ με τη γυναίκα!!! Δεν είχα πει τίποτα νωρίτερα γιατί είχα να τακτοποιήσω δουλειά, πιτσιρίκια, εξεταστική κλπ και δεν ήξερα αν θα τα καταφέρω...

 

Πήρα τηλέφωνο στο ξενοδοχείο για έξτρα δωμάτιο και μου είπε ότι είναι φουλ αλλά μπορεί να έχει κάποιες ακυρώσεις και θα ξέρει την Πέμπτη. Αν δεν κάτσει το πολύ-πολύ να πιάσω σε κανένα άλλο, δεν χάθηκε ο κόσμος...

 

Άρα να μετρηθούμε πάλι;;;

 

1) Xristos (από Πάτρα)

2) mikezante

3) Βύρωνας + κόρη

5) tolis

6) Panagiotis REH + κόρη

7) Johnny B + φίλος

10) Nikoss Rocket

11) tsoug + maria

13) noe (το γρουσούζικο) :popeanim:

14) monoclone

15 ..??

 

Επίσης @noeνα παραγγείλω κι εγώ ένα μπλουζάκι σε Medium παρακαλώ... (κάνω πρωτεϊνική δίαιτα) :food2:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

23 λεπτά πριν, Ο/Η tsoug έγραψε:

13) noe (το γρουσούζικο) :popeanim:

 

Την πήρα εγώ είναι αγαπημένη θέση και αριθμός.

Τους αφήνω τόσα χρόνια να ψάχνουν την μαυρόγατα στις πανελλήνιες..:sfirigma:

 

25 λεπτά πριν, Ο/Η tsoug έγραψε:

μου είπε ότι είναι φουλ

 

Του έχω πει να τα κάνουμε τρίκλινα, μπορούμε δυο μαντράχαλοι να πάμε σε άλλους μαντράχαλους και να παραχωρήσουμε δωμάτιο στο ζεύγος.

Ο Nikoss Rocket που έκλεισε δωμάτιο..?

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

6 ώρες πριν, Ο/Η noe έγραψε:

 

Ο Nikoss Rocket που έκλεισε δωμάτιο..?

Μαζί με τον τρυφωνα θα μείνω εγώ που ήταν ορφανός όταν έπιασε το 5το δίκλινο

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Νίκο στο 5ο δωμάτιο έλειπε ένα άτομο και το πρόλαβε ο Τρύφωνας.

Εσύ είσαι εκτός των δωματίων λάθος συνεννόηση έκανες. 

Θα προσπαθήσω να τον πιέσω για δυο δωμάτια ακόμη, αλλιώς θα δούμε επιτόπου.

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

@noe ουυυπς δεν το κατάλαβα, νόμιζα ότι τρυφωνας έκλεισε το 5 δωμάτιο και ζήταγε και έναν άλλο να το κλείσει κομπλέ . Θα δείξει. Δεν αγχώνομαι .

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Τελικα θα ερθω με το κομενακι μου! Η κορη θα κανει διακοπες στο Ζουμπερι με την κολλητη της.... Οι συμμετοχες παραμενουν 2!!

1) Xristos (από Πάτρα)

2) mikezante

3) Βύρωνας + Χριστινα

5) tolis

6) Panagiotis REH + κόρη

7) Johnny B + φίλος

10) Nikoss Rocket

11) tsoug + maria

13) noe (το γρουσούζικο) :popeanim:

14) monoclone

15)....

 

Απο οσο ξερω θα ερθουν επιπλεον Θανος και Λεοναρντο, και θα ειναι και ο Αντωνης απο Πατρα μαζι μας... Αλλα δεν εχω ακομα σιγουρα. Παντως θα τη βρουμε την ακρη με τα δωματια! (Εγω θα χω και το αντισκοινακι μου μαζι για σιγουρια!)

 

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Καλησπέρα παίδες!!! Επικοινώνησα σήμερα το πρωί με το ξενοδοχείο Αφροδίτη και επιβεβαίωσα ότι από τα αρχικά 5 δίκλινα δωμάτια τώρα έχουμε έξι. Μετά από επικοινωνία με @noeεπιβεβαίωσα ότι είναι για εμένα και τη γυναίκα. Άρα εκκρεμεί να βρούμε δωμάτια για @Nikoss Rocketκαι 

9 ώρες πριν, Ο/Η Βύρωνας έγραψε:

Θανος και Λεοναρντο, και θα ειναι και ο Αντωνης απο Πατρα

που ανέφερε ο @Βύρωνας

 

Εγώ έκανα ένα ψάξιμο χθες που δεν είχα ακόμα επιβεβαίωση από το Αφροδίτη και βρήκα ένα ακόμη ξενοδοχείο https://www.akti.gr/ το οποίο σήμερα το πρωί που μίλησα είχε τουλάχιστον δυο δίκλινα ελεύθερα. Είναι 200 μέτρα από το Αφροδίτη οπότε θα είμαστε κοντά και στις ίδιες τιμές (45 ευρώ το δίκλινο δηλαδή 22,5 έκαστος, συν 5 ευρώ το άτομο αν θέλετε πρωινό, συν 10 ευρώ αν θέλετε θέα στη θάλασσα). Από τις φωτό μου φαίνεται ίδιας ή και καλύτερης ποιότητας από το Αφροδίτη. Αν τελικά θέλετε @Nikoss Rocket@Βύρωνας καλέστε το πρωί 09:00 με 13:00 στην υπεύθυνη (κα Τζένη) για να προλάβετε επειδή κλείνονται γρήγορα λόγω τριημέρου.

 

23 και σήμερααα!!!!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

βRE μην αγχώνεστε πάμε εκεί και θα τα βρούμε , στην καλύτερη ο @Βύρωνας  με βάζει στην μέση ανάμεσα σε αυτόν και στο ταίρι του στην σκηνή, στην χειρότερη του κρατάω  φανάρι :skini:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

1 ώρα πριν, Ο/Η tsoug έγραψε:

Καλησπέρα παίδες!!! Επικοινώνησα σήμερα το πρωί με το ξενοδοχείο Αφροδίτη και επιβεβαίωσα ότι από τα αρχικά 5 δίκλινα δωμάτια τώρα έχουμε έξι. Μετά από επικοινωνία με @noeεπιβεβαίωσα ότι είναι για εμένα και τη γυναίκα. Άρα εκκρεμεί να βρούμε δωμάτια για @Nikoss Rocketκαι 

που ανέφερε ο @Βύρωνας

 

Εγώ έκανα ένα ψάξιμο χθες που δεν είχα ακόμα επιβεβαίωση από το Αφροδίτη και βρήκα ένα ακόμη ξενοδοχείο https://www.akti.gr/ το οποίο σήμερα το πρωί που μίλησα είχε τουλάχιστον δυο δίκλινα ελεύθερα. Είναι 200 μέτρα από το Αφροδίτη οπότε θα είμαστε κοντά και στις ίδιες τιμές (45 ευρώ το δίκλινο δηλαδή 22,5 έκαστος, συν 5 ευρώ το άτομο αν θέλετε πρωινό, συν 10 ευρώ αν θέλετε θέα στη θάλασσα). Από τις φωτό μου φαίνεται ίδιας ή και καλύτερης ποιότητας από το Αφροδίτη. Αν τελικά θέλετε @Nikoss Rocket@Βύρωνας καλέστε το πρωί 09:00 με 13:00 στην υπεύθυνη (κα Τζένη) για να προλάβετε επειδή κλείνονται γρήγορα λόγω τριημέρου.

 

23 και σήμερααα!!!!!

Στη ΤΖΕΝΗ αναφέρεται το όνομά μου μήπως κάνει και κάτι καλύτερο (που δεν το νομίζω... ΧΑΧΑ)

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Η γυναίκα :lol6: πριν καν πάρουμε την οριστική απόφαση για να έρθουμε είχε ήδη ξεκινήσει το γουγλάρισμα για το ποιες τοπικές λιχουδιές θα φάει :food1:

 

https://el-gr.facebook.com/Καφές-Αρτοποιήματα-Παντελής--480348822150386/

 

Χειροποίητη λαχταριστή μπουγάτσα με σοκολάτα και μπισκότο...

60544502_1133645226820739_1526161829145870336_n.jpg.59352dfc65b81c0dd9880c515c35f017.jpg

 

Εκτός από χοληστερίνη από τα γρούνια, τσι κότες και τα κνέλια θα γίνουμε αλκοολικοί από τα τσίπρα και θα πάθουμε και ζάχαρο...

 

Θα αναστενάξουν οι σέλες...

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση..   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Το ανώτερο επιτρεπτό όριο είναι 75 φατσούλες/emotions,.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Προβολή ως σύνδεσμο

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Εκκαθάριση επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search