Jump to content
Δημιουργία Νέου...

4Η Πανελλήνια Συγκέντρωση Royal Enfield Club (Βόρεια Ευβοια, 31-2 Ιουνίου 2013)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 587
  • Δημοσιεύτηκε
  • Τελευταία Απάντηση

Μέλη που απάντησαν περισσότερο

Μέλη που απάντησαν περισσότερο

για το Αχαικο block   εμειναν  27 ΩΡΕς για αναχωρηση........

 

Τυχεράκιδες, τέτοιο ταξίδι και με Enfield, ΕΥΓΕ ΣΑΣ..!! :thumbsup:

Έγώ αύριο πήρα άδεια για να την αφιερώσω στην προετοιμασία της Enfield μου.

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Πανάγο ελπίζω τα εδέσματα που φτιάχνεις να τα φάτε στο δρόμο και να μην τα φέρεις σε ταπεράκι στην Εύβοια. Είμαι σε δίαιτα και δεν θα ήθελα να πάω περισσότερες θερμίδες από όσες πρέπει.

 

 

  Ο.Κ.  αλλά  θα  τραβήξουμε  πολλές  φώτο  για  να  δεις, τι  θα  χάσεις, επίσης  θα  τα κάνω  σε   "σουντζουκάκια"     με  μπόλικο

 

 σκόρδο, και  μπούκοβο, για  να  είμαστε  όλοι  οι  βόρειοι  σε  ΜΟΝΌΚΛΙΝΑ, (ποιος  θα  τολμήσει  να  κοιμηθεί  μαζί  μας  σε  δίκλινο  άλλωστε,  ενώ  θα  έχουμε  καταναλώσει  όλα  αυτά) :D

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

καλημερες σε ολους!λοιπον, το γκρουπ των αργοπορημενων θα εκκινησει κατα τις 6+ το απογευμα και θα περιλαμβανει του Δημητρη,Λευτερη,Γιωργο,Μανο και εμενα..θερμη παρακληση να μην μεθυσετε μεχρι να ρθουμε! τις καλημερες μου σε ολους

 

ΥΓ συγχωρηστε με για την απουσια μου, αλλα περναω δυσκολες στιγμες στο Τει Αυτοματισμου (την τρελα μου μεσα)

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

καλημερες σε ολους!λοιπον, το γκρουπ των αργοπορημενων θα εκκινησει κατα τις 6+ το απογευμα και θα περιλαμβανει του Δημητρη,Λευτερη,Γιωργο,Μανο και εμενα..θερμη παρακληση να μην μεθυσετε μεχρι να ρθουμε! τις καλημερες μου σε ολους

 

ΥΓ συγχωρηστε με για την απουσια μου, αλλα περναω δυσκολες στιγμες στο Τει Αυτοματισμου (την τρελα μου μεσα)

Homo  να  μείνεις  ήσυχος,  μέχρι  να  'ρθειτε  μόνο  θα   :popcorn:  ! και  δεν  θα  :cheers: !

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Τυχεράκιδες, τέτοιο ταξίδι και με Enfield, ΕΥΓΕ ΣΑΣ..!! :thumbsup:

Έγώ αύριο πήρα άδεια για να την αφιερώσω στην προετοιμασία της Enfield μου.

 

 

  Σε  5  ωρες  το Axaiko block   ΑΝΑΧΩΡΕΙ   ΓΙΑ  ΕΥΒΟΙΑ . Aυριο εννοητε οτι πειρα  αδεια.opοs oloi ...σημερα  απλα περιμενω να  σχολασω....  η bullet  ειναι ετοιμη καλο γιαλισμενη και φρεσκο service-μενη . 15.30  συναντω τους υπολοιπους αχαιους rocky  kai  dontias..... μολις περασουμε την γεφυρα rio antirrio  ειμαστε  oficially  on the road......  NOE     αυριο  για καφε  χαλκιδα  8.30 το πρωι.  θα  ειμαστε  σε  επικοινωνια.....

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Να περασετε καλα παιδια , εγω δυστυχως αν και ετοιμοπολεμη η Ενφιλντ δουλευω βαρδια ολο το ΠΣΚ οποτε τζιφος... Περιμενω φωτο και εντυπωσεις αν και ειμαι σιγουρος οτι ολα θα ειναι ομορφα ! Καλο Δρομο σε ολους :bike: :2: :2: :bike:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Καλό ταξίδι στα Αχαϊκό τρίο... :bike:

Αύριο θεού θέλοντος και Enfield επιτρέποντος θα σας συναντήσουμε 08:00 - 08:30 στην γέφυρα της Χαλκίδας.

Ετοίμασα την Enfield μου και πιστεύω ότι θα έρθω χωρίς προβλήματα όπως και οι υπόλοιποι Αθηναίοι.

 

το γκρουπ των αργοπορημενων θα εκκινησει κατα τις 6+ το απογευμα

 

Γιώργο καλό ταξίδι και να προσέχεις μη σε καθυστερήσουν τα σαράβαλα των υπολοίπων.. :tongue0013:

Εκτιμώ πως ούτε εσάς δεν θα προλάβουν οι βόρειοι.. :blink:

Ελάτε με το πάσο σας και θα είμαστε σε ανοικτή επικοινωνία για... :help:

Δεν έμεινε τίποτα να περιμένουμε, η 4η πανελλήνια του Royal Enfield Club είναι μπροστά μας.

Κηρύσσω την έναρξή της.. :shooty:  βρουμ κατά βούληση και ας νικήσει διασκεδάσει ο καλύτερος.. (εγώ) :rolleyes:

Άντε αλάνια σας πεθύμησα.. :cheers:

 

:mad: :mad2: :ranting: :vava:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Τελευταίες  λεπτομέρειες  ρυθμίστηκαν  και    εδώ  από  το  Βόρειο  κλιμάκιο,  και  έτοιμοι  για  την  αυριανή   Αναχώρηση, καλά  να  περάσουμε,  φίλοι  μου,  :bike:  :bike:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Λήξη της επιτυχής 4ης Πανελλήνιας συνάντησης του Royal Enfield Club.

 

Εντυπώσεις, φωτογραφίες, βίντεο εδώ..
Το παρόν θέμα κλειδώνεται.. smile.png

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Nikoss Rocket unpinnedunlockedpinnedlocked this θέμα
  • Ο Nikoss Rocket ξεκαρφίτσωσε αυτό το θέμα
  • Ο Nikoss Rocket καρφιτσώσε αυτο το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα έχει πλέον κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search