Jump to content
Δημιουργία Νέου...

ROYAL ENFIELD METEOR 350CC


Recommended Posts

Στην έκθεση έχουν 2 μέτεορ, ένα κόκκινο και ενα σκούρο μπλε ...

 

https://motorcycleevents.gr/blog/moto-show-electric-bikes-festival-2021/

 

το κόστος είναι 6 ευρώ

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 εβδομάδες πριν...
  • Απαντήσεις 65
  • Δημοσιεύτηκε
  • Τελευταία Απάντηση

Μέλη που απάντησαν περισσότερο

Καλημέρα σε όλη την παρέα ,μόλις έστειλα μρ ηλεκτρονικό τρόπο την παρακάτω επιστολή στην επίσημη αντιπροσωπεία της RE στην Ελλάδα:

 

Καλησπερα πριν απο λιγες μερες ειχα επισκεφθεί την εκθεση στον Φλοισβο ,αποκλειστικα και μονο να δω απο κοντα τις meteor ,αφου λοιπον τις καβαλησα με τον ενθουσιασμο παιδιου (ειμαι 56 oldman) και οι συνεργατες σας μου ανεπτυξαν την λογικη της εταιρειας σας ως προς την αναπτυξη του δικτυου ,ρωτησα και για τις τιμες οι οποιες ηταν αυτες copy paste απο μοτοτριτη
Enter
Στείλατε

METEOR FIREBALL - CLASSIC 349 κ.εκ Ισχύς - Ροπή (PS - Nm): Τιμή: 4.690 € METEOR FIREBALL METEOR STELLAR - CLASSIC 349 κ.εκ Ισχύς - Ροπή (PS - Nm): Τιμή: 4.850 € METEOR STELLAR METEOR SUPERNOVA - CLASSIC 349 κ.εκ Ισχύς - Ροπή (PS - Nm): Τιμή: 4.950 € METEOR SUPERNOVA
Enter
Στείλατε

Ετοιμάζομαι λοιπον μεχρι την ανοιξη να κανω την αγορα που ειχα παντα ονειρο και σημερα με λυπη μου διαπιστωνω οτι οι τιμες εχουν ανεβει κατα 300ευρω συμφωνα με τιμες στο car!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Παλι copy paste
Enter
Στείλατε

Διαθέσιμα χρώματα: Meteor Fireblade Yellow - 4990€ Meteor Fireblade Red - 4990€ Meteor Stellar Black - 5090€ Meteor Stellar Blue - 5090€ Meteor Stellar Red - 5090€ Meteor Supernova Brown - 5190€ Meteor Supernova Blue - 5190€
Enter
Στείλατε

Εχουμε λοιπον 300 αυξηση στο βασικο ,240 στην επομενη εκδοση και επισης 240 στην πλουσια.
Enter
Στείλατε

Νομιζω οτι η πολιτικη αυτη απομακρυνει υποψηφιους αγοραστες.Ευχομαι καλο βραδυ ,ελπιζω καποια μερα να τα πουμε και απο κοντα.Ευχαριστω!!!

Enter
11:51 μ.μ.
Royal Enfield Hellas

Καλησπέρα σας, οι συνεχείς αυξήσεις στις τιμές πρώτων υλών και μεταφορικών τις επιβάλουν.

 

Αυτά τα απαράδεκτα κατά τη γνώμη μου, δυστυχώς συμβαίνουν σε μια χώρα που ταλαιπωρείται για πάνω από μια δωδεκαετία.

Καλή αυριανή σε όλες και όλους ,το γεγονός αυτό δεν με πτοεί απλά με στεναχωρεί.

Καλό βράδυ!!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Δυστυχώς, οι αυξήσεις θα είναι γενικές και όχι μόνο στις enfields.

Το ίδιο είπαν και σε φίλο στην αντιπροσωπεία της triumph. Σε ό,τι έχουν στοκ, οι τιμές ισχύουν, στα επόμενα που θα φέρουν, θα υπάρχουν αυξήσεις.

 

Κι εμείς μιλάμε για μοτό. Που να δεις τι θα γίνει στην καθημερινότητα.

:popeanim:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

1 ώρα πριν, Ο/Η elifain έγραψε:

Δυστυχώς, οι αυξήσεις θα είναι γενικές και όχι μόνο στις enfields.

Το ίδιο είπαν και σε φίλο στην αντιπροσωπεία της triumph. Σε ό,τι έχουν στοκ, οι τιμές ισχύουν, στα επόμενα που θα φέρουν, θα υπάρχουν αυξήσεις.

 

Κι εμείς μιλάμε για μοτό. Που να δεις τι θα γίνει στην καθημερινότητα.

:popeanim:

Ως προς την καθημερινότητα ,θα συμφωνήσω απόλυτα , άλλωστε το αναφέρω στο ποστ που έκανα κατά κάποιο τρόπο μιλώντας για κρίση αλλά οι τιμές άλλαξαν εν μια νυκτί στα στοκ μοντέλα, μέχρι προχθές οι τιμές ήταν άλλες.

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

14 λεπτά πριν, Ο/Η ixisafixis έγραψε:

στα στοκ μοντέλα

Δεν ξέρω αν έχει στοκ meteor η αντιπροσωπεία. Νομίζω είχε φέρει ένα ή δύο για φωτογραφήσεις και test ride.

Δεν τους δικαιολογώ, οι τιμές μοτό στην Ελλάδα είναι εξωφρενικές σε σχέση με άλλες χώρες.

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

13 λεπτά πριν, Ο/Η elifain έγραψε:

Δεν ξέρω αν έχει στοκ meteor η αντιπροσωπεία. Νομίζω είχε φέρει ένα ή δύο για φωτογραφήσεις και test ride.

Δεν τους δικαιολογώ, οι τιμές μοτό στην Ελλάδα είναι εξωφρενικές σε σχέση με άλλες χώρες.

Αυτόματα σε όλους τους συνεργάτες μαγαζατορες που είχαν κάποια κομμάτια οι τιμές άλλαξαν και ναι φίλε μου έχεις δίκιο για τις τιμές.

Σε ευχαριστώ για την κουβεντουλα ,καλό υπόλοιπο ημέρας να έχεις!!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

ωχ αμαν ωχ....

πόσο δίκιο έχεις Σπυρο...

...οι αυξησεις εχουν παρει μπαλα τα παντα....

 

@ixisafixisκαλα έκανες παντος και τους έτσειλες την επιστολη. 

δεν είναι κακο να καταλαβαινουν πως βλέπουμε.

 

καλη δυναμη σε όλους σας

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 6 months later...
2 ώρες πριν, Ο/Η Panagiotis-REH έγραψε:

Η μετατροπή ενός meteor σε scrambler ....

 

 

Δεν έχει τελειώσει ακόμα ....

Παρά πολύ ωραίο με 3 κινήσεις . 
Μπραβο πολύ μου αρέσει 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

 

Ενδιαφέρον βίντεο ...

 

Το μετεορ είναι το πιο άνετο, και δείχνει το πιο δυνατό 

πρωτείνουν όλοι οι κατασκευαστές να φτιάχνουν σέλες σαν αυτού 

 

Το κλασικ δείχνει πιο όμορφο 

ποιοτικά είναι ότι καλύτερο έχει φτιάξει η εταιρία μέχρι στιγμής 

καλύτερο και από τα 650, himalayan 

 

Οπότε δείχνει τι θα ακολουθήσει για την εταιρία ...

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

εμένα δεν μου αρέσει ...

οπότε να το πάρεις για να συνεχίσω να σε πειράζω 

 

Η αίσθηση που είχα όταν ανέβηκα πάνω του ήταν ότι ανεβαίνω σε παιδικό ποδήλατο ...

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

ετσι με κοροιδευε η αγαπημενη μου όταν ανέβαινα στην enfield μου....

 

 

φαινόμουν σαν σε ποδηλατάκι....!!!!

 

ενα τιμονι μεγαλυτερο θελει κατα την γνωμη μου και τις βαλίτσες που έχω και περιμενουν να μπουν σε μία enfield....!!!!

και βουρ για χαλαρες βόλτες....

 

 

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση..   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Το ανώτερο επιτρεπτό όριο είναι 75 φατσούλες/emotions,.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Προβολή ως σύνδεσμο

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Εκκαθάριση επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search