Jump to content
Δημιουργία Νέου...

Royal Enfield Classic 350


Recommended Posts

Καλησπέρα σας και καλό μήνα εύχομαι.

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το royal enfield classic 350 2023.

Είμαι νέος στον χώρο της μοτοσυκλέτας και θα ήθελα να μου πείτε παρακαλώ μια γνώμη για την αξιοπιστία του συγκεκριμένου μοντέλου.

 

Έχω κάνει το test drive, έχω αναζητήσει reviews από χρήστες και όλα δείχνουν καλώς.

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

2 ώρες πριν, Ο/Η Christos Katsaitis έγραψε:

Καλησπέρα σας και καλό μήνα εύχομαι.

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το royal enfield classic 350 2023.

Είμαι νέος στον χώρο της μοτοσυκλέτας και θα ήθελα να μου πείτε παρακαλώ μια γνώμη για την αξιοπιστία του συγκεκριμένου μοντέλου.

 

Έχω κάνει το test drive, έχω αναζητήσει reviews από χρήστες και όλα δείχνουν καλώς.

 

Σας ευχαριστώ

Και καλώς θα τα βρεις γιατί είναι ένα νέο μοντέλο με τον κινητήρα να μην ξεπερνά το 1 1/2 χρόνο .

Αρα όπως καταλαβαίνεις κανένας δεν έχει διανύσει πολλά χιλιόμετρα 20000+ για να έχει ασφαλή συμπεράσματα .

Το μόνο σίγουρο είναι ότι ποιοτικά έχει πάει πολύ μπροστά με σύγκριση τα παλιότερα μοντέλα , καταργήθηκαν τα σωτηρία βαλβίδων και ακολουθεί πλέον την περπατημένη όπως όλα τα μηχανάκια .

Αν σου άρεσε λοιπόν στο test ride προχώρα άφοβα είναι ένα μηχανάκι value for money .

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Αγαπητέ φίλε καλημέρα!

H Royal Enfield τα τελευταία χρόνια έχει κάνει άλματα προόδου αλλά και αξιοπιστίας!

Δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα από την επιλογή σου απλά δες το μοντέλο που σου αρέσει καλύτερα εμφανισιακά και οδηγικά.

Αν μένεις Αθήνα σου προτείνω το Πέτσα για αγορά μοτοσυκλέτας στη Καλλιθέα.

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Αγαπητέ Χρήστο γειά χαρά.

Έχω συμπληρώσει έναν χρόνο και 12.000km με το νέο Classic και το 1ο μεγάλο service επιβεβαίωσε και τυπικά ότι όλα βαίνουν άριστα μηχανολογικά.

Εδώ μπορείς να βρεις τις εντυπώσεις μου μετά τα πρώτα 3.700km και εδώ μετά τα 10.000Km.

 

Κοντολογίς, από εμένα συνιστάται ανεπιφύλακτα για πληθώρα αντικειμενικών και υποκειμενικών λόγων.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Καλησπέρα σε όλους.

 

Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Το εκτιμώ.

 

Καλη συνέχεια σε όλους

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Καλημέρα σας και από εμένα. Είδα ένα classic στην Σύρο το καλοκαίρι και ενθουσιάστηκα από την εμφάνισή του. Το έβγαλα και φωτογραφία που επισυνάπτω. _Viber_2023-10-03_10-18-42-594.jpg.1ef4f400af2e08b09f7163e2af8e753c.jpg

 

Η ερώτηση μου είναι ότι επειδή ζω στο Ναύπλιο που θα βρω να κάνω τα σερβις του; Γενικά στην Αργολίδα δεν υπάρχει κάποιος αντιπρόσωπος ειδικά για όσο η μηχανή είναι σε εγγύηση. Θα έλεγα μάλιστα ότι είναι ο μόνος λόγος που με αποτρέπει στην αγορά του. 

 

Καλώς σας βρήκα.

 

Υ.Γ. Αν η φωτογραφία προσβάλει με τον οποιοδήποτε τρόπο πείτε μου να την διαγράψω.

 

Επεξεργάσθηκε από το μέλος Προκόπης
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Γιατί βRE να μας προσβάλει η φωτό ?

Ίσως είναι κανενός μέλος μάλιστα .

Κατι μου θυμίζει το χρώμα από Θεσσαλονίκη όμως πλευρά .

Τώρα για εξουσιοδοτημένο από εκεί πλευρά ρωτά την  αντιπροσωπεία να σου πει εάν συνεργάζεται.

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

7 ώρες πριν, Ο/Η Προκόπης έγραψε:

Η ερώτηση μου είναι ότι επειδή ζω στο Ναύπλιο που θα βρω να κάνω τα σερβις του; Γενικά στην Αργολίδα δεν υπάρχει κάποιος αντιπρόσωπος ειδικά για όσο η μηχανή είναι σε εγγύηση. Θα έλεγα μάλιστα ότι είναι ο μόνος λόγος που με αποτρέπει στην αγορά του. 

 

 

 

Mίλα με Περικλή Παπαμιχαήλ που είναι εξουσιοδοτημένος στην Αθήνα μήπως μπορεί να κατεβαίνει 1 φορά το χρόνο κάτω να σου κάνει το σέρβις!

Classic Moto Restore

21 0831 6317

Θα σου λύσει και τυχόν απορίες!

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση..   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Το ανώτερο επιτρεπτό όριο είναι 75 φατσούλες/emotions,.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Προβολή ως σύνδεσμο

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Εκκαθάριση επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Παρακολουθείται από   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search