Jump to content
Δημιουργία Νέου...

14η Πανελλήνια Συνάντηση Royal Enfield Club Hellas Πήλιο- 2024 REOC National Rally 31/5-2/6


Recommended Posts

Είναι επίσημο!

Η Πανελλήνια συνάντηση κατόχων Royal Enfield θα γίνει στο Πήλιο στη Κάτω Γαντζέα, 31 Μαίου-2 Ιουνίου 2024.

"Ενα εκπληκτικό τριήμερο σε κάμπινγκ δίπλα στη θάλασσα,ημερήσιες βόλτες στα χωριά του Πηλίου,παρουσιάσεις αλλά και πολλές εκπλήξεις.

Η διοργάνωση θα γίνει στο κάμπινγκ Συκιά (https://camping-sikia.gr/)

Περισσότερες πληροφορίες & κρατήσεις πολύ σύντομα!

 

kato-gatzea-5(1).jpg

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • andrew featured this θέμα
  • andrew άλλαξε τον τίτλο σε 14η Πανελλήνια Συνάντηση Royal Enfield Club Hellas Πήλιο- 2024 REOC National Rally
  • andrew unfeatured this θέμα
  • 1 month later...

Καλημέρα σε όλους!

Οι συμμετοχές-εγγραφές  για τη 14η Πανελλήνια στο Πήλιο ανοίξανε και γίνονται online μέσω του λινκ εδώ:

https://www.surveymonkey.com/r/PFC9FZB

 

Μερικές χρήσιμες πληροφορίες:

  • H Πανελλήνια συναντηση όπως έχουμε ξανά αναφέρει ξεκινάει τη Παρασκευή 31 Μαίου και λήγει τη Κυριακή 2 Ιουνίου.
  • Το ακριβές πρόγραμμα της Πανελλήνιας-REOC National Rally θα ανακοινωθεί 1 μήνα πριν το event
  • Οι τιμές του camping είναι οι ακόλουθες και θα γίνει και έξτρα εκπτωση 10% από τις αναγραφόμενες τιμές παρακάτω
- Ενήλικας  = 8,50 € /ημέρα
- Σκηνή  = 5,00 €/ημέρα
- Μηχανή = 2,00 €/ημέρα
- Ρεύμα δωρεάν
-Camper<7m  7,5 ευρώ/ημέρα
-Παιδιά 4-11 ετών 5 ευρώ/ημέρα
-Αμάξι 4 ευρώ/ημέρα
(κρατήσεις για χώρο στο camping μέσω του reocgreece@gmail.com)
  • Yπάρχει και η δυνατότητα ενοικίασης δωματίων-studio εντός του camping με τιμή 65 ευρώ/ημέρα.Τα περισσότερα έχουν δωθεί.Αν επιθυμείτε κλείστε άμεσα πριν εξαντληθούν.Για κρατήσεις σε δωμάτια επικοινωνείτε μέσω του camping στο info@camping-sikia.gr

crossley139.jpg

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • andrew άλλαξε τον τίτλο σε 14η Πανελλήνια Συνάντηση Royal Enfield Club Hellas Πήλιο- 2024 REOC National Rally 31/5-2/6

Εννοείται σκηνή. Έχω γείτονες τον Μπουντούλα, τον Άγα, τον Ροκετ, τον Πουλίζο, δεν γίνεται να τους αφήσω 😁😁

Άντε με το καλό να βρεθούμε !!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

1 ώρα πριν, Ο/Η Antonis Avgoullas έγραψε:

Εννοείται σκηνή. Έχω γείτονες τον Μπουντούλα, τον Άγα, τον Ροκετ, τον Πουλίζο, δεν γίνεται να τους αφήσω 😁😁

Άντε με το καλό να βρεθούμε !!!

Έτσι μάνα μου γιατί εάν δεν το δαγκώσουμε και λιγάκι δεν έχει νόημα :goodpost: :skini:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

Με πολύ χαρά είδα χθες ότι οι συμμετοχές φτάσανε τις 40 εκ των οποίων οι 15 είναι από το εξωτερικό!Προχωράμε καλά!:bike:

Υ.Γ Μακάρι να δούμε και το καλό φίλο @noe να έρθει!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Είμαστε ενθουσιασμένοι που ανακοινώνουμε μια υπέροχη παρουσίαση για το

2024 REOC National Rally.

«Η Royal Enfield κατακτά τον Νότιο Πόλο».

Η εταιρεία για να τιμήσει τα 120 χρόνια από την ίδρυσή της, τον Δεκέμβριο του 2021  σχεδίασε μια φιλόδοξη προσπάθεια ώστε με δύο Royal Enfield Himalayan 411 να "κατακτήσει" γεωγραφικά το Νότιο Πόλο.

Οι μοτοσυκλέτες  τροποποιήθηκαν εσωτερικά με λειτουργικές αναβαθμίσεις για την πλοήγηση στις ακραίες συνθήκες στην Ανταρκτική. Η ιστορική αποστολή ήταν επιτυχημένη και ένας από τους δύο αναβάτες Dean Coxson και ενεργό στέλεχος της εταιρείας  θα μας περιγράψει την αξέχαστη εμπειρία του!

Η παρουσίαση θα γίνει το Σάββατο 1 Ιουνίου  στο Πήλιο και αποτελεί μέρος των εκδηλώσεων του τριημέρου.

Περισσότερες πληροφορίες στο www.reoc.gr

p0btdtyc.jpeg

90South_byGeorge_Marshall_0048_0.jpg

royal_enfield_artic_11.webp

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες πριν...

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

Είμαι νέος στο χώρο των forum, οπότε ελπίζω στην επιείκειά σας. 

Αναμένω εντός της εβδομάδας την παραλαβή του Super Meteor 650. Δεν έχω πρότερη εμπειρία σε Royal Enfield αλλά έχω μεγάλη επιθυμία να την αποκτήσω.

Αναφορικά με την εκδρομή στο Βόλο, θα ήθελα να συμμετέχω μετά συζύγου, απλώς μια διευκρίνηση/διευκόλυνση. 

Μιας και η κόρη μου έχει σπίτι στο κέντρο του Βόλου, σκεφτόμουν να μην έρθω στο camping για διαμονή αλλά να συμμετέχω στο πρόγραμμα και στις βόλτες.

Ερωτήσεις:

α. Γίνεται αυτό ή θα πρέπει να μείνω στο camping?

β. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα δραστηριοτήτων?

γ. Πόσο έγκαιρα μπορώ να κλείσω θέση και πού?

Ευχαριστώ πολύ.

Φίλιππος Παπαδόπουλος

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

1 ώρα πριν, Ο/Η Φίλιππος έγραψε:

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

Είμαι νέος στο χώρο των forum, οπότε ελπίζω στην επιείκειά σας. 

Αναμένω εντός της εβδομάδας την παραλαβή του Super Meteor 650. Δεν έχω πρότερη εμπειρία σε Royal Enfield αλλά έχω μεγάλη επιθυμία να την αποκτήσω.

Αναφορικά με την εκδρομή στο Βόλο, θα ήθελα να συμμετέχω μετά συζύγου, απλώς μια διευκρίνηση/διευκόλυνση. 

Μιας και η κόρη μου έχει σπίτι στο κέντρο του Βόλου, σκεφτόμουν να μην έρθω στο camping για διαμονή αλλά να συμμετέχω στο πρόγραμμα και στις βόλτες.

Ερωτήσεις:

α. Γίνεται αυτό ή θα πρέπει να μείνω στο camping?

β. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα δραστηριοτήτων?

γ. Πόσο έγκαιρα μπορώ να κλείσω θέση και πού?

Ευχαριστώ πολύ.

Φίλιππος Παπαδόπουλος

 

Φίλιππε καλησπέρα!

-Μπορείς να μείνεις και εκτός camping απλά μιας και το camping είναι ιδιωτικό χώρος όσοι μένουν εκτός του χώρου ενδεχωμένως να πληρώσουν είσοδο.

-Το ακριβές πρόγραμμα του τριημέρου θα ανακοινωθεί 1 μήνα πριν το event.

Στείλε ενα email στο reocgreece@gmail.com για όλες σου τις ερωτήσεις και πολύ άμεσα θα σου απαντήσουν από τη λέσχη!

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

H Πανελλήνια συνάντηση κατόχων Royal Enfield στο Πήλιο είναι πλέον sold out!

Το online σύστημα συμμετοχών-εγγραφών έκλεισε.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν μόνοι αυτοι που έχουν δηλώσει μέχρι τώρα.Σας ευχαριστούμε όλους για τον ενθουσιασμό σας και τη μεγάλη ανταπόκριση.

Tα λέμε από κοντά σε 1,5 μήνα!

https://reoc.gr/

kato-gatzea-5(1).jpg

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες πριν...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση..   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Το ανώτερο επιτρεπτό όριο είναι 75 φατσούλες/emotions,.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Προβολή ως σύνδεσμο

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Εκκαθάριση επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Παρακολουθείται από   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search