Jump to content
Δημιουργία Νέου...

Μαρίνα Κωνσταντιίιδου καλώς ήρθες στο Royal Enfield Club Hellas


Nikoss Rocket

Recommended Posts

big logo.png

 

Καλώς ήρθες  Μαρίνα Κωνσταντιίιδου στην Κοινότητα μας.

Ανοίχτηκε αυτό το θέμα για να πεις λίγα λόγια για εσένα, ώστε να σε γνωρίσουμε.

Σου έχει σταλεί ένα email ώστε να σε βοηθήσει να καταλάβεις στο πως λειτουργεί το Φόρουμ μας.

Μη διστάσεις να περιηγηθείτε και να γνωρίσετε τους άλλους.


 

 

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ευχαριστώ πολύ αν και μόλις διαπίστωσα ένα ορθογραφικό λάθος στο όνομα μου και δεν μου δίνει τη δυνατότητα διόρθωσης..

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

καλως ηρθες Μαρίνα....!!!

με το καλο να παρλαβεις το Μeteor σου....!!!

 

καλα χιλιόμετρα να έχεις....

 

....την διόρθωση θα την κανει ο διαχειριστής μη μασας....

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Σε ευχαριστώ bbk ...Τις πινακίδες περιμένω κι όσο για τα χιλιόμετρα αυτά φοβάμαι πως θα αργήσω να τα κάνω λόγω δουλειάς...!!!

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

17 λεπτά πριν, Ο/Η Μαρίνα Κωνσταντιίιδου έγραψε:

Σε ευχαριστώ bbk ...Τις πινακίδες περιμένω κι όσο για τα χιλιόμετρα αυτά φοβάμαι πως θα αργήσω να τα κάνω λόγω δουλειάς...!!!

 

μη μασας, καπως έτσι είμαστε οι περισσότεροι...παντα μπορεις να κλεψεις ενα μισαωρο και να μεγαλωσεις την επιστροφη απο την δουλεια....ή κατι τετοιο τελος παντων...

 

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Εννοείται πως θα πηγαινοέρχονται με την κούκλα.... Λέω να γεράσω μαζί της...Vintage και οι δύο μας...????

 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Νίκο την περιμένω πως και πως..... Λες και είναι η πρώτη φορά που παίρνω μηχανή!!! Βαθιά μέσα μου όμως ξέρω πως με αυτήν ήταν γραμμένο να παραδώσω τα σκήπτρα μου όταν με προδώσει το κορμί μου...!!! 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες πριν...

Καλησπέρα σας φίλες και φίλοι. Το κατάστημα του φίλου μου αποφάσισε να με καθυστερήσει λίγο στη παράδοση γιατί ήθελαν η άδεια της μηχανής να συμπίπτει με τα γενέθλια μου....!!! Οπότε είπα κι εγώ να κάνω υπομονή και να βολευτώ με το χοντάκι μου... Θα σβήσω όμως κεράκια και θα φάω τούρτα πάνω στη σέλα της....!!!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Παιδιά η βασίλισσα είναι επιτέλους στα χέρια μου!!!! Έχω βγάλει φωτογραφίες με την τούρτα, άλλωστε το υποσχέθηκα πως θα σβήσω το κεράκι καθισμένη στη σέλα..... Από εδώ και πέρα θα έχουμε διπλά γενέθλια. Βέβαια τρόμαξα να βρω πάρκινγκ γιατί εδώ στη γειτονιά μου λέγανε να την αφήσω έξω αλλά ξεχάσαν πως στα Εξάρχεια τα καινούρια μηχανάκια στη καλύτερη περίπτωση θα βρεθούν χαρακωμένα. Για καλή μου τύχη βρήκα ένα στις 22.30 το βράδυ. Όχι, δεν αφήνω εγώ τη βασίλισσα μου χύμα στο κύμα........:bike3:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

ψψψψιιιιιιιτ, όσο έχει καλό καιρό πάρε την Meteor και τράβα κατά Μετέωρα μεριά να τη στρώσεις...:hellored:

Πάρε άδεια δηλαδή το δικαιούστε και οι δυο σας. Μαρίνα και η κούκλα σου πολύχρονες και ασφαλή χιλιόμετρα εύχομαι.

Περιμένουμε να μας καλέσεις στην ονομασία της δεσποινίδος..:geia:

Επεξεργάσθηκε από το μέλος noe
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Νοe δε το βλέπω να πηγαίνω ταξίδι ακόμα... Τρέχω σε δυο δουλειές( άρχισα και δεύτερη)...Όσο για τη μηχανή την έχω βαφτίσει Rory Gallagher!!! Είμαι λίγο τρελοροκού γριούλα....!!!:kilian:Το μπάσο μου, το τραγούδι κι η μηχανή μου....!!!!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Κύριοι αν βολέψει κι οργανώσετε καμιά εκδρομή κατά την άνοιξη εγώ είμαι μέσα αρκεί να το ξέρω νωρίς και να ζητήσω άδεια η κακομοίρα γιατί θα λαλήσω έτσι όπως πάω. Αν ποτέ βρεθείτε στο Θησείο χρωστάω κέρασμα για το καλωσόρισμα και θα σας πω με πμ σε ποιο μαγαζί δουλεύω. Εκτός να έρθετε στο περίπτερο που είμαι part time. Κι εκεί κερνάω μπύρες ή ότι άλλο θελήσετε!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

SV2MDL Σε ευχαριστώ πολύ.... Πηγαίνω σαν κοτούλα κι έχω κάνει μόνο 18 χιλιόμετρα. Έχω λίγο άγχος, με έχει πιάσει κι ο φόβος της κίνησης γιατί είναι καινούρια και τρέμω σαν το ψάρι μη γίνει κάτι... Γεροπαραξενιές....:lol1:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση..   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Το ανώτερο επιτρεπτό όριο είναι 75 φατσούλες/emotions,.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Προβολή ως σύνδεσμο

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Εκκαθάριση επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Παρακολουθείται από   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search