Jump to content
Δημιουργία Νέου...

Την Ξεβρακωσανε!!!


Recommended Posts

Κατεβαινω το πρωι στην πυλωτη και τι να δω!!!

μου κλεψανε τα μονοσελλα !!!

εχουμε ξεφυγει εντελως !!!

εκανα μυνηση κατα αγνωστου και απλα το πηρα αποφαση να αποχαιρετισω τα σελλακια  :(

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Χρήστο θα την ξαναφτιάξεις, αλλά μένει η οργή και η πίκρα της πράξης. Πραγματικά έχουν ξεφύγει. Ούτε η κουκούλα προστατεύει απόλυτα. Το πολύ-πολύ να χάσεις και την κουκούλα. Ο κύριος Bean έβγαζε το τιμόνι από το μίνι και στην πόρτα είχε βάλει σύρτη με λουκέτο. Εμείς τι πρέπει να κάνουμε? Να βγάζουμε τη σέλα και ότι άλλο μπορεί να γυαλίσει στον επίδοξο κλέφτη και να το παίρνουμε σπίτι?

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Χρηστο σε καταλαβαινω.Δεν ειναι τα λεφτα,ασχετα που ζουμε δυσκολες εποχες,αλλα το γ@μ....ο!Αν σε ενδιαφερει για να κανεις τη δουλεια σου μεχρι να ξαναπαρεις αλλες,εχω ενα σταθερο μονοσελο οδηγου το οποιο μαλλον δεν θα το ξαναχρησιμοποιησω.Δεν ειναι ομορφο αλλα την κανει την δουλεια του.
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

...τα σελακια αυτος που τα πηρε να του μπουν στον κ@λο του παλιοπ@υστα...αι στο διαολο...:(

...να εχουμε τον νου μας...το ποιο πιθανο ειναι να τα δουμε καπου καποτε και δεν κανω πλακα..
...ποιος θα βαλει σελακια Enfield και που...;

...οποτε τον νου σας σε forum και τα σχετικα...
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια !!! 

βρηκαμε κατι αποτυπωματα με την διωξη ,ελπιζω να ειναι απο αυτους τους φουστηδες !!!

Αντωνη σε ευχαριστω για την ξηγα , ειναι σαν να μου το εδωσες ηδη , ,εφτιαξα μια υποτυπωδη σελα απο αφρολεξ τυλιγμενο με μια μπλουζα και αυριο θα μου δωσει ο νοε μια μαμα δισελη μεχρι να ερθουν τα νεα που αναγκαστικα παραγγειλα ....

Επεξεργάσθηκε από το μέλος χρηστος
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Κοίτα να δεις, είσαι προκλητικός Χρήστο.

Τα σελλάκια που φοράμε στα κορίτσια μας, είναι τόσο όμορφα όσο και τα μπικίνι στριγκάκια.

Τώρα έλα να σου δώσω να της φορέσεις μια σκελέα (δίσελο) που δεν τραβάει το μάτι.

Παρεμπιπτόντως του κλέφτη να του βγει το μάτι..  :vava:   :ranting3: 

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια !!! 

βρηκαμε κατι αποτυπωματα με την διωξη ,ελπιζω να ειναι απο αυτους τους φουστηδες !!!

Αντωνη σε ευχαριστω για την ξηγα , ειναι σαν να μου το εδωσες ηδη , ,εφτιαξα μια υποτυπωδη σελα απο αφρολεξ τυλιγμενο με μια μπλουζα και αυριο θα μου δωσει ο νοε μια μαμα δισελη μεχρι να ερθουν τα νεα που αναγκαστικα παραγγειλα ....

Κατά πάσα πιθανότητα, ο δικός σου θα είναι κανας φτωχομ@λ@κ@ς, για να σου πάρει μόνο τις σέλες, Χρήστο.

Το πιό πιθανό λοιπόν είναι να μην υπάρχουν τα αποτυπώματά του στην ασφάλεια, ακόμη και αν αυτά που βρέθηκαν είναι τα δικά του.

Με άλλα λόγια, δεν νομίζω ότι θα βρεθεί τίποτα..

 

Από την άλλη σκέφτομαι και ελπίζω στην εκδρομή μας την Κυριακή να μην έχω αγγίξει το μηχανάκι σου καθόλου, γιατί αλλιώς με βλέπω να έρχονται να μου χτυπάν την πόρτα και να με χώνουν μέσα για όλα αυτά τα ανταλλακτικά που έχω μαζεμένα!!!!

 

Παγκόσμιος δότης ο Νίκος!!!!!!
 

Αν χρειάζεσαι, έχω κι εγώ ένα ζευγαρι σελάκια που τα έχω βγάλει από πάνω εδώ και χρόνια.

Εϊμαστε κοντά και αν θέλεις αύριο, μπορώ να σου τα φέρω προς τα εκεί..

Αρκεί να καταφέρω να τα βρω, φυσικά....!!!!!!!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Χρηστο ενταξει το αφρολεξ,το μπλουζακι που εβαλες πανω του ειναι τουλαχιστον RE..?Αν ειναι τοτε μην την βγαλεις και βαλεις το δισελο.Ξανασκεψου το γιατι με το δισελο θα πρεπει να πεσει κατα πολυ η τιμη της κουκλας σου στο car.
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Πάει χάλασε ο κόσμος. αν άρχισαν να κλέβουν σέλες απο RE τότε τό 'χουμε χαμένο. Τι άλλο να πώ;;;

 

Αάάά, φυσικά και να του μπούνε τα σελάκια καί τα δυό μαζί στόν κ@λο του μ@κ@κ@.

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Πάντως, Χρήστο, πρέπει να θεωρείς τον εαυτό σου και τυχερό, κατά κάποιον τρόπο.

Τι εννοώ;

 

Αυτός ο τύπος που σου έκλεψε τα σελάκια, όπως είπα και προηγούμενα είναι φτωχομπινές!

Ομως, πάλι καλά που δεν ήταν κακός και κομπλεξικός μαζί!
Σε αυτήν την περίπτωση θα έβρισκες ζημιές στο μηχανάκι σου, απλά και μόνο επειδή μπορούσε να τις κάνει, μέσα στην νύχτα και στην ησυχία της πυλωτής σου.

Οπότε, ο τύπος χρειάστηκε/λιμπίστηκε τις σέλλες σου και αρκέστηκε σε αυτές.

Τώρα, το πού θα τις χρησιμοποιήσει, είναι ένα άλλο μεγάλο θέμα.

Εχει Enfield και αυτός;

Θα κάνει πατέντα να τις βάλει σε άλλο μηχανάκι;

Εχεις προηγούμενα μαζί του και σε εκδικήθηκε;;; (Το τελευταίο μαλλον απίθανο επειδή α) είσαι αξιαγάπητος και δεν μπορείς να έχεις εχθρούς και β) θα διάλεγε μόνο την επιλογή της ζημιάς και όχι αυτήν την αφαίρεσης ανταλλακτικών που είναι πιό χρονοβόρα)

Ο Θεός και η ψυχή του το ξέρουν μόνο!

 

Φυσικά, πλέον το μηχανάκι σου ειναι πηγή .... ανταλλακτικών, όπως φαντάζεσαι.

Δεν είναι απίθανο να επανέλθουν και για νεώτερη ανάληψη!

 

Η κουκούλα δεν είναι εμπόδιο!

Από πυλωτή, είχαν αφαιρέσει τον ΚΙΝΗΤΗΡΑ παπιού στην διάρκεια της νύχτας!!!!!

Ειχαν ταπώσει τα σωληνάκια και κάθισαν και έβγαλαν ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον κινητήρα!!!!
Αν έχουν τέτοιο θράσος και χρόνο να κάνουν αυτά, δεν τους εμποδίζει η κουκούλα!

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

αν ειναι να ξαναρθουν και με ξανακλεψουν εεε τοτε θα ανοιξω θεμα και αντι για lets swing θα το ονομασω lets soufring απο το σουφρωμα που θα πεφτει  :D  :D  :D  :D  :(  :(  :(  :(  :help:  :mad:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ο Χρήστος έχει μια επιβλητική κούκλα και η κουκούλα είναι για το μάτι μην πέφτει επάνω και γίνεται στόχος δεν είναι αντικλεπτικο ..
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Αγαπητοί φίλοι εγώ δεν είμαι σύμφωνός με τις ευχές του τύπου να του μπούν οι σέλες στον μώλο κ.τ.λ. Στίς μέρες μας εάν πής σε κάποιον αι βαμήσου δεν είναι πλέον ύβρις αλλά ευχή. Εγώ συμφωνώ περισσότερο με την γνώμη του Ελιφαϊν (παρατήρηση:  κατά καιρούς όταν ο Άρης βρίσκεται σε κωλοτούμπα με την Αφροδίτη και ο Ποσειδώνας τρώει γαρδούμπα με τον Ουρανό, τυχαίνει να διαβάζω την σκέψη του Ελιφαϊν) που εύχεται για τον κλέφτη όσο πιό σύντομα να πέσει από την μοτοσυκλέτα του και να συρθεί με τον μώλο του στην άσφαλτο μέχρι να του φύγει το δέρμα και να του πεταχτούν τα κόκαλα έξω και μια ζωή να μη κάτσει σε καρέκλα ούτε να ξανακαβαλήσει μηχανή. :unhappy: :bash: :ranting3: :ranting: :madwife:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Σκέφτομαι επίσης όπως θα σέρνεται, να τρίβεται και η τσουτσού του με αποτέλεσμα να μην ξανακαβαλήσει γενικώς. (δεν μπορώ να βάλω προσωπάκια από το κινητό...☆♧♣★■□●○°▪◀▶▲↓←→♥₩¿)
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Πω πω αν μπει στο forum ο κακομοιρος και διαβασει το θεμα,το πρωι στην πυλωτη του Χρηστου θα εχει και σελακια και δωρο κουκουλα με ανταλαγμα να μην πιασουν οι ευχες σας.
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Συμφωνω με τους προλαλισαντες....
Χρηστο κουραγιο εισαι σε αναμονη των καινουριων...
Χαλασε ο κοσμακης αλλα που θα παει θα τα πετυχουμε τα σελακια....
Αλλωστε δεν ειναι πολλοι που τα φορανε ζευγαρι....
Θα σου συστηνα καλυτερα για λιγο καιρο να βαλεις την ενιαια σελα μην και ξαναπερασουν τα τσογλανια.
Θα τον πετυχουμε το φουστη....
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Πω πω αν μπει στο forum ο κακομοιρος και διαβασει το θεμα,το πρωι στην πυλωτη του Χρηστου θα εχει και σελακια και δωρο κουκουλα με ανταλαγμα να μην πιασουν οι ευχες σας.

Καλά να πάθει RE. Το κ@λόπαιδο. Να τον κυνηγάνε οι κατάρες μας πάντα. Τι λέει μωρέ; Ποιός είσαι εσύ ρε "κύριε" που στα καλά καθούμενα ξεβρακώνεις απροστάτευτα μικρά Ένφιλντ στις πηλωτές;;;

Επεξεργάσθηκε από το μέλος NikosK1200Lt
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Πάντως, Χρήστο, πρέπει να θεωρείς τον εαυτό σου και τυχερό, κατά κάποιον τρόπο.

Τι εννοώ;

 

Αυτός ο τύπος που σου έκλεψε τα σελάκια, όπως είπα και προηγούμενα είναι φτωχομπινές!

Ομως, πάλι καλά που δεν ήταν κακός και κομπλεξικός μαζί!
Σε αυτήν την περίπτωση θα έβρισκες ζημιές στο μηχανάκι σου, απλά και μόνο επειδή μπορούσε να τις κάνει, μέσα στην νύχτα και στην ησυχία της πυλωτής σου.

Οπότε, ο τύπος χρειάστηκε/λιμπίστηκε τις σέλλες σου και αρκέστηκε σε αυτές.

Τώρα, το πού θα τις χρησιμοποιήσει, είναι ένα άλλο μεγάλο θέμα.

Εχει Enfield και αυτός;

Θα κάνει πατέντα να τις βάλει σε άλλο μηχανάκι;

Εχεις προηγούμενα μαζί του και σε εκδικήθηκε;;; (Το τελευταίο μαλλον απίθανο επειδή α) είσαι αξιαγάπητος και δεν μπορείς να έχεις εχθρούς και β) θα διάλεγε μόνο την επιλογή της ζημιάς και όχι αυτήν την αφαίρεσης ανταλλακτικών που είναι πιό χρονοβόρα)

Ο Θεός και η ψυχή του το ξέρουν μόνο!

 

Φυσικά, πλέον το μηχανάκι σου ειναι πηγή .... ανταλλακτικών, όπως φαντάζεσαι.

Δεν είναι απίθανο να επανέλθουν και για νεώτερη ανάληψη!

 

Η κουκούλα δεν είναι εμπόδιο!

Από πυλωτή, είχαν αφαιρέσει τον ΚΙΝΗΤΗΡΑ παπιού στην διάρκεια της νύχτας!!!!!

Ειχαν ταπώσει τα σωληνάκια και κάθισαν και έβγαλαν ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον κινητήρα!!!!
Αν έχουν τέτοιο θράσος και χρόνο να κάνουν αυτά, δεν τους εμποδίζει η κουκούλα!

Χα χα. Σωστός. Αντιθέτως η κουκούλα θα είναι κάλυψη. Θα δουλεύουν κάτω απ' την κουκούλα ανενόχλητα τα λαμόγια.

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Χρήστο  το θέμα έχει ξεφύγει ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του. Το θέμα δεν προσφέρετε για διακωμώδηση, γιατί υπάρχουν και μελή του κλαμπ που ενδιαφερόμαστε σοβαρά για τις σέλλες σου.. :(

 

 

(ξανά μανά deja vu).. :mad2:

Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

που να βγαλει καντηλιτσα στην ουριθρα ο φουστης !!!

που να του γυρισουν προς τα μεσα οι αιμμοραηδες του  και να μην μπορει να χεσει !!!

που να του σχιστει το φουτσοκεφαλο του και να σταξει πανω στην πληγη  οινοπνευμα !!!!

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

εκτονωθειτε μαγκες ,

να πιασουν οι καταρες μας !!!! :2:  

Επεξεργάσθηκε από το μέλος χρηστος
Link to comment
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απαντήστε σε αυτό το θέμα...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση..   Αφαίρεση μορφοποίησης

  Το ανώτερο επιτρεπτό όριο είναι 75 φατσούλες/emotions,.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Προβολή ως σύνδεσμο

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Εκκαθάριση επεξεργαστή

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Παρακολουθείται από   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search